DAR DAUGIAU SAUGUMO

„Jeep® Cherokee“ siūlo daugiau nei 70 standartinių ir papildomai pasirenkamų saugumo funkcijų: jutiklinis įspėjimas apie nukrypimą nuo kelio juostos, pastovaus greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija, parkavimosi asistentas, prastai matomo kelio ruožo stebėjimas ir daugelis kitų. Tam, kad jūsų kelionė visuomet būtų saugi ir maloni.

PARKAVIMO ASISTENTAS

Kartais automobilio parkavimas tampa tikru iššūkiu. Todėl „Cherokee“ turi įdiegtą pažangią sistemą, siūlančią instrukcijas, kaip lengvai ir greitai pastatyti automobilį norimoje vietoje. Tiesiog paspauskite mygtuką ir įjunkite parkavimo asistento ultragarso jutiklius. Dabar automobilio statymas nekels jokio streso.

APSAUGOS NUO EISMO ĮVYKIO SISTEMA

Naujasis „Cherokee“ siūlo daugybę saugumo funkcijų, padedančių geriau valdyti automobilį  ir visuomet laiku priimti tinkamus sprendimus. Kelios iš daugybės galimų saugos sistemų: „Blind Spot Monitoring+“, „ParkView®“ galinio vaizdo kamera su elektronine stabilumo kontrolės sistema. Tai tik dalis galimybių jūsų saugiai kelionei užtikrinti.

BERAKTĖ ENTER'N'GO SISTEMA

Beraktė „Enter’n’Go“ sistema leidžia atrakinti ir užrakinti automobilį vos palietus prekinių durų rankeną. Variklio paleidimui užteks spustelti stabdžių pedalą ir paspausti netoli vairo esantį mygtuką mygtuką PALEISTI / SUSTABDYTI. Ar gali būti patogiau?

GALINIO VAIZDO KAMERA „PARKVIEW®“

Galinio vaizdo kamera „ParkView®“ suteikia pasitikėjimo važiuojant atbuline eiga, nes sistema rodo vaizdą, filmuojamą automobilio gale. Parkuojant ar panašiai manevruojant automobilį, sistema ekrane parodo paslėptus objektus, esančius už automobilio. Todėl dabar automobilio parkavimas tampa tikru malonumu.

JEEP® ACTIVE 4X4 DRIVE SISTEMA

„Jeep Active Drive I“ turi atskirą maitinimo perdavimo įrenginį (PTU), kuris yra visiškai automatizuotas ir važiuojant bet kokiu greičiu užtikrina nepertraukiamą veikimą. Sistema nereikalauja jokio vairuotojo įsikišimo ar papildomos reakcijos ir idealiai tinka tiems, kurie nori visureigio su bet kokiomis oro sąlygomis pajėgia ir lengvai valdoma 4×4 sistema. „Jeep Active Drive I“ kartu su stabdžių traukos kontrole suteikia subalansuotą sukimo momento paskirstymą.

Sankaba užtikrina reikiamą sukimo momentų skaičių net ir esant sudėtingoms oro sąlygoms. Todėl užtikrinamas maksimalus saugumas tiek slidžiame, tiek šlapiame kelyje. 4×4 sistema įjungiama tik esant poreikiui pagerinti kuro sunaudojimo efektyvumą.

JEEP® ACTIVE DRIVE LOCK 4X4 SISTEMA

„Jeep® Cherokee Trailhawk®“ ir standartinė „Trail Rated® Active Drive Lock 4×4“ sistema užtikrina išskirtinį 4×4 pajėgumą ir pravažumą važiuojant bekele. Dėka šios pažangios sistemos, automobilio pajėgumas reguliuojamas pagal skirtingą poreikį. „Jeep Active Drive Lock“ sistema yra standartinė visiems „Trailhawk“ modeliams.

TRAIL RATED® TRAILHAWK®

„Cherokee Trailhawk” – patikimumo ir galios šedevras. Jo komplektacija pritaikyta įvairiems jūsų poreikiams, o kiekviena detalė gerai apgalvota ir turi savo paskirtį. „Trail Rated®“ funkcijos ir manevringumas užtikrins maksimalų stabilumą ir vairavimo komfortą bet kokiomis oro ar kelio sąlygomis.

GALINIS UŽRAKTAS

Vienu mygtuko paspaudimu „Trailhawk®“ gali elektroniniu būdu užrakinti abu galinius ratus, kad esant mažesniam greičiui, būtų išgauta maksimali sukibimo jėga. Galinis užrakto diferencialas pasirenkamas bet kuriuo mažo diapazono vietovės režimu, tačiau jis automatiškai užsirakins tik tam tikromis sudėtingesnėmis oro sąlygomis – pvz., važiuojant per akmenis, kad būtų padidinta traukos galia.

SELEC-SPEED® KONTROLĖ

„Selec-Speed®“ kontrolė padeda vairuotojams tolygiai įvažiuoti į įkalnę ar nuokalnę. Ši kontrolės sistema siūloma tik su „Cherokee“ „Trailhawk“ modeliais.

GALINIŲ AŠIŲ ATJUNGIMAS

Naujasis „Jeep® Cherokee“ yra pirmasis kompaktiškas visureigis, turintis galinių ašių atjungimą, suteikiantį mažesnį energijos praradimą, kai nereikalingas 4×4 pajėgumas, o taip pat užtikrinantį mažesnes kuro sąnaudas. Galinių ašių atjungimas sklandžiai perjungia dviejų ir keturių varomų ratų pavarą pilno sukimo momento valdymui ir nereikalauja tam papildomų vairuotojo pastangų.

JOKIŲ KOMPROMISŲ ŽIEMĄ

„Jeep® Cherokee“ sukomplektuotas taip, kad įveiktų visus šalčio iššūkius. Tad šildomos sėdynės šaltą žiemos dieną – nepakeičiamas privalumas. „Jeep® Cherokee“ taip pat yra įmontuotas šildomas vairas bei priekinio stiklo šildoma valytuvų zona. Paruoštas taip, kad žiemą nepatirtumėte jokių neigiamų pojūčių. „Trailhawk“ modeliams taip pat siūlomas bekelės priedų komplektu.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis