SUTINKU

Cherokee

Cherokee

NUGALĖTOJO DVASIA

Akį traukiantis „JEEP® CHEROKEE LIMITED” dizainas, skulptūriškų formų interjeras ir standartus laužantis saugumas – visa tai jums siūlo klasika tapęs šis nepralenkiamas „Jeep” automobilis.

LAISVĖS GALIA

2015 „JEEP® TRAILHAWK Selec-Terrain®” traukos kontrolės sistema suteikia jums galimybę rinktis iš 5 galimų sistemos nustatymų, kad užtikrintų geriausią automobilio pajėgumą ir funkcionalumą važiuojant bet kokiame kelyje.

KOKYBĖ BE KOMPROMISŲ

Naujasis „Cherokee“ yra unikalaus ir madingo stiliaus „Jeep®“ automobilis. Pažvelgę į visas detales, pamatysite aukščiausios klasės puikiai suprojektuotą interjerą, kuriam buvo panaudota daug švelnaus audinio: įmantrus rankomis sukurtų grakščių formų, aukštos kokybės medžiagų, novatoriškų spalvų ir medžiagų pasirinkimo, tikslaus meistriškumo, pažangiausių technologijų ir funkcijų derinys. Unikalaus tobulumo pasaulis, kurį turite atrasti. Jūs patys.

ATEITIES AUTOMOBILIS

Modernusis „Cherokee“ sukurtas ateičiai. Jo išskirtinė akį traukianti ir išvaizda priverčia netekti žado. „Limited” versija, skirta sportinių automobilių mylėtojams, o „Trailhawk“ sukurta užtikrinti maksimalų manevringumą lyg skrietumėte lenktynių trasoje. Drąsiai galima teigti, jog šis automobilis – tai pažangos ir naujausių galimybių derinys.

SAUGI RAMYBĖ

Kuriant „Cherokee“ automobilį ypatingai daug dėmesio buvo skirta saugumui užtikrinti. Vairuotojų patogumui, daugelį saugumo parametrų įdiegta vaire, kur galite valdyti didžiąją dalį automobilio funkcijų. Šiame automobilyje įdiegtos visos pažangiausios saugumo sistemos, kurios leis mėgautis saugiu vairavimu be kompromisų. „Stop & Go“ funkcija padės jums visuomet išlaikyti saugų atstumą iki kitos transporto priemonės, o prireikus – visiškai sustabdys jūsų automobilį. Naujoji lygiagretaus bei statmeno parkavimosi programa naudoja ultragarso jutiklius, kad lengvai ir saugiau pastatytumėte savo automobilį į reikiamą vietą. Sistema jus taip pat įspės apie nukrypimą nuo kelio. Todėl dabar galite jaustis kelyje saugūs 100 proc., nes tuo už jus pasirūpins „Cherokee“.