SUTINKU

NAUJI POJŪČIAI

Naujasis „Cherokee“ praplečia galimybių ribas ir kviečia į dar atradimų kelionę. Stulbinantis dizainas ir pažangios technologijos – tai naujojo „Cherokee“ išskirtinumas.

IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ IR STILIUS

„Jeep® Cherokee“ pasižymi aukščiausio lygio meistriškumu ir unikaliu dizainu. Didesni LED galinai žibintai – puikus dizaino akcentas. „Cherokee“ yra universalus ir lankstus, todėl tai pasirinkimas be kompromisų. Kuriant šį modelį daug dėmesio skirta ne tik maksimaliam funkcionalumui ir patogumui užtikrinti, bet ir nepriekaištingų formų dizainui, kuris leis j kelyje jaustis ypatingai.

SVARBŪS AKCENTAI

„Cherokee“ sukurtas praplėsti galimybių ribas ir keliauti į naujas, neatrastas keliones. Svarbiausi akcentai – tobulas ratų bei padangų derinys, kurie leis išsiskirti iš minios ir žavėti praeivius savo unikalia išvaizda.

IŠSKIRTINIAI ŽIBINTAI

Pažangi naujojo „Cherokee“ apšvietimo sistemos technologija yra tikra sensacija. Išskirtiniai žibintai su LED DRL funkcija ir LED tipo galiniai žibintai. Jie sukurti taip, kad visuomet suteiktų maksimalų apšvietimą ir užtikrintų geriausią matomumą.