SUTINKU

PAKLŪSTA JŪSŲ NORAMS

„Jeep® Cherokee“ yra universalus ir lankstus, todėl suteiks jūsų gyvenimo būdui daugiau aktyvumo ir spalvų. Tai tiesiog geriausias pasirinkimas be kompromisų. Jis sukomplektuotas taip, kad tilptų visi jūsų poreikiai, todėl dabar galite mėgautis aktyviu laisvalaikiu ir nesirūpinti kur sutalpinti papildomą įrangą.

PAŽANGI DAIKTŲ VALDYMO SISTEMA

„Jeep” yra ypač erdvus, tad jame tikrai tilps visi jūsų norai. Dabar galite mėgautis aktyviu laisvalaikiu negalvodami kaip viską sutalpinti. Be to, automobilyje rasite tokius naudingus priedus kaip daiktadėžė, aušintuvas, pirmosios pagalbos vaistinėlė ir bekelės priedų rinkinys. Keliaukite saugiau ir be jokių papildomų rūpesčių.

PRITAIKYTAS JŪSŲ GYVENIMO BŪDUI

Novatoriška „Jeep®“ automobilio bagažo tvarkymo sistema papildyta patogiais kabliukais ir išimamu krepšiu pirkiniams bei daugybe pažangių ir gerai apgalvotų papildomų daiktų laikymo sprendimų, įskaitant pirmosios pagalbos rinkinį, Priedus tiekia „Mopar®“.

DAIKTADĖŽĖ SĖDYNĖJE

Jūsų patogumui ir esant didesnės erdvės poreikiui automobilyje, priekinio keleivio sėdynė gali būti nulenkiama ir tokiu būdu atidaroma sėdynėje įrengta universali bei ypač funkcionali daiktadėžė, skirta laikyti brangius daiktus kelionės metu.

PAPILDOMA VIETA PRIETAISŲ SKYDELYJE

Daili, uždaroma viršutinė daiktadėžė yra įrengta virš prietaisų skydelio ir talpina tokius daiktus kaip piniginė ar telefonas. Kiekviena erdvė – kruopščiai suplanuota, kad maksimaliai patenkintų jūsų poreikius ir suteiktų dar daugiau galimybių.

UCONNECT® 8.4

Tai pažangi sistema, leidžianti vairuotojui maksimaliai sutelkti dėmesį į vairavimą, tačiau kartu naudotis kitomis funkcijomis.

 • Siūloma su visais modeliais
 • Aukštos raiškos jutiklinis ekranas
 • Navigacija
 • DAB (skaitmeninio garso transliavimo) radijas su Aux/USB/SD „Media Hub” ir „iPod” mobiliųjų įrenginių integravimu
 • „Bluetooth®” jungtis su laisvų ranų įranga (valdymas balsu ir tekstinių žinučių skaitytuvas)
 • Klimato kontrolė jutikliniame ekrane

UCONNECT® 8.4 SISTEMA SU RADIJU

Ši pažangi sistema užtikrina tai, kas svarbiausia – leidžia visą dėmesį sutelkti į kelią.

 • Standartinė „Limited” ir „Trailhawk” modelių įranga
 • Aukštos raiškos jutiklinis ekranas
 • DAB (skaitmeninio garso transliavimo) radijas su Aux/USB/SD „Media Hub” ir „iPod” mobiliųjų įrenginių integravimu
 • „Bluetooth®” jungtis su laisvų rankų įranga (valdymas balsu ir tekstinių žinučių skaitytuvas)
 • Klimato kontrolė jutikliniame ekrane

ITIN PATOGUS PRIETAISŲ SKYDELIS

Modernus, didelės raiškos prietaisų skydelis – itin patogus jūsų automobilio funkcijų valdymui. Svarbiausia, kad visą dėmesį galite sutelkti į kelią, o tai užtikrina maksimalų saugumą.

DAR DAUGIAU ĮSPŪDŽIŲ

„Jeep® Cherokee“ suteikia galimybę mėgautis dar labiau įsimintinomis kelionėmis. „CommandView®“ panoraminis stoglangis leidžia grožėtis įspūdingais kelionės vaizdais, o išskirtinės klasės „Sky Slider®” atidaromo stoglangio sistema atveria pasaulį priešais jus vos vieno mygtuko paspaudimu.

ATRAMINĖS PLOKŠTĖS

„Trailhawk” turi atramines plokštes, kurios padeda apsaugoti gyvybiškai svarbius kėbulo dugno komponentus važiuojant bekele.