GRAND CHEROKEE

GRAND CHEROKEE

ELEGANCIJA. KAD IR KUR EITUMĖTE

INOVACIJOS MUS ATVEDĖ ČIA

Stiprus ir elegantiškas išorės dizainas išsiskiria savo jėga kiekvienoje detalėje. Į 2017 metus „Grand Cherokee“ žengs su nauja išvaizda, pasižyminčia aukščiausio lygio stilistinėmis detalėmis, įskaitant naujas priekines groteles ir prietaisų skydelį, naują ratų dizainą ir rūko šviesadiodžius žibintus. 

2017 m. „Jeep®“ pristatys visiškai naują „Jeep® Grand Cherokee Trailhawk®“ modelį.

IŠTOBULINTAS RAFINUOTUMAS

Įsivaizduokite, kad reikia vairuoti sudėtingiausiomis sąlygomis, tačiau išlaikyti patogumą, stilių ir aukščiausią klasę. 2017 m. tai taps įmanoma dėka naujo, išskirtinio ir itin meistriško „Jeep® Grand Cherokee Summit“. Naujo „Summit“ modelio stogo vidinė dalis padengta minkšta zomšine medžiaga, suteikiančia prabangos įspūdį, o dygsniuotas medžiagos susiuvimas ir kontrastingi apvadai išryškina minkštą ir elastingą galimą odinį „Laguna“ saloną. Prabangiam ir patraukliam salono dizainui žvilgantys medžio akcentai suteikia šilumos ir stilingumo.

TOLYGI IR EFEKTYVI AŠTUONIŲ PAVARŲ...

Didelis efektyvumas ir jautrumas geresnei vairavimo patirčiai pasiekiamas dėl elektrinio vairo stiprintuvo su vairavimo režimais, kurie suteikia galimybę keisti vairavimo jėgą ir pasirinkti tris vairavimo galimybes: sportinę, normalią, patogią. Visi varikliai turi 8 pavarų automatinę transmisiją, o 3,0 litrų „Multijet II“ ir 3,6 litrų „Pentastar“ turi standartinę variklio užvedimo ir užgesinimo funkciją.

„SELEC-TERRAIN®“ SUKIBIMO JĖGOS VALDYMO SISTEMA

Legendinės „Jeep®“ transporto priemonės pajėgumą pagerina „Selec-Terrain®“ sukibimo jėgos valdymo sistema. Ji turi penkis režimus, todėl galite drąsiai važiuoti bet kokiomis sąlygomis, įskaitant sniegą. Sukibimo jėga taip pat padidinama galimomis „Quadra-Trac II®“ arba „Quadra-Drive® II 4WD“ sistemomis. Galima „Quadra-Lift®“ pneumatinė pakabos sistema turi penkių aukščių nustatymus, todėl pasiekiamas optimalus vairavimo efektyvumas.

3.0L V6 MULTIJET II DIESEL

3 litrų „TurboDiesel V6“ variklyje naudojama švaraus dyzelio ir mažos CO2 emisijos sistema.Švarus ir ištobulintas variklis sunaudoja optimalų ir ekonomišką kiekį kuro ir dėl savo veikimo kelia pagarbią baimę. Kartu su pažangia aštuonių pavarų automatine transmisija „Jeep® Grand Cherokee“ modelis gali nesunkiai tempti iki 3 500 kg (7400 lbs), taigi dabar galite vežtis visus savo daiktus kur tik jūsų klajokliška širdis geidžia.

ORO PAGALVĖS – APSAUGA IŠ...

2017 m. „Grand Cherokee“ modelis su daugiau nei 70 saugos ir saugumo funkcijų tampa standartinis: jame sumontuotos daugiapakopės vairuotojo ir priekinio keleivio oro pagalvės bei papildomos šoninės oro pagalvės. Įprastos gniuždomos vietos transporto priemonės priekyje ir šoniniai apsauginiai durelių strypai (integruoti į dizainą) taip pat padeda sugerti energijos perviršį ir sumažina jos poveikį keleiviams.