Compass

Compass

BŪKITE PIRMIEJI

Tapkite pirmuoju ilgai laukto metų visureigio vairuotoju. Pasinaudokite galimybe vairuoti visiškai naują „Jeep® Compass Opening Edition“, kuris yra geriausia dizaino, technologijos bei pajėgumo naujovė.

NOVATORIŠKAS GROŽIS

Visiškai naujame „Jeep® Compass“ dera naujovės ir tradicijos, atkartojančios įspūdingiausią modelio funkciją, todėl „Jeep®“ prekės ženklo dizainas yra tikra legenda. Aptakus ir aerodinaminis profilis atskleidžia kiekvieną detalę nuo chromo DLO iki septynių lizdų grotelių, todėl grožis atsiskleidžia įtaigaus LED signatūros priekinių žibintų dizaino dėka.

IŠBANDYKITE GALINGESNĮ VISIŠKAI NAUJO „JEEP® COMPASS“ REALYBĖS VIZUALIZATORIŲ

Ar norėtumėte būti pirmuoju šio automobilio vairuotoju? Dabar jį galite apžiūrėti iš visų pusių. Tapkite laiminguoju, kuris išgyvens nepamirštamą interaktyvią patirtį, ir pasinaudokite galimybe apžiūrėti visiškai naują „Jeep® Compass“ iš arti dėka galingesnės realybės technologijos, kurią palaiko naujasis „Lenovo Phab2 Pro“ – pirmasis „Tango“ išmanusis telefonas pasaulyje. Pasinaudokite galimybe ir rezervuokite laiką mūsų „Jeep®“ pardavimo atstovybėse, kad išbandytumėte labiausiai laukiamą visureigį.

NEBIJOKITE NUKRYPTI NUO NUSISTOVĖJUSIŲ NORMŲ

„All-New Jeep® Compass“ leis jums nukrypti nuo nusistovėjusių standartų ir normų, kad galėtumėte apmąstyti savo kasdienybę kitaip nei įprastai. Leiskitės į kelionę, kur sutiksite keturis dizaino, naudotojų patirties, technologijos bei pajėgumų sričių vedlius, kurie savo darbu ir mąstymo būdu pakeitė žmones bei jų kasdienybę ir įkvėpė naują požiūrį į aplinkinį pasaulį bei sąveiką su juo.