Cherokee

Cherokee

THE AWARD WINNER

2015 JEEP® CHEROKEE LIMITED
An eye-catching exterior design, a sculpted interior, up to 31 hwy mpg and over 70 standard and available safety and security features put the Cherokee Limited in a class all its own.

FREEDOM IS ALL YOURS

2015 JEEP® TRAILHAWK
Selec-Terrain® traction control gives you five customizable settings to match performance to any road condition.

KOKYBĖ BE KOMPROMISŲ

Naujasis „Cherokee“ yra unikalaus ir madingo stiliaus „Jeep®“ automobilis. Pažvelgę į visas detales, pamatysite aukščiausios klasės puikiai suprojektuotą interjerą, kuriam buvo panaudota daug švelnaus audinio: įmantrus rankomis sukurtų grakščių formų, aukštos kokybės medžiagų, novatoriškų spalvų ir medžiagų pasirinkimo, tikslaus meistriškumo, pažangiausių technologijų ir funkcijų derinys. Unikalaus tobulumo pasaulis, kurį turite atrasti. Jūs patys.

SPORT - LONGITUDE - TRAILHAWK - LIMITED - OVERLAND

Modernusis „Cherokee“ sukurtas ateičiai. Jo nauja ir agresyvi išvaizda atliepia legendinį palikimą: visiškai nauja automobilio forma atrodo nepriekaištingai net ir pačiam išrankiausiam klientui. Pasižymi galinga stovėsena, agresyvia ratų ir korpuso proporcija bei vaizdą atveriančiu keliu. Longitudinė versija pristato sportinės versijos savybes, kurios tampa dar išskirtinesnės „Limited“ versijoje, „Trailhawk“ versija iki maksimumo išnaudoja Jeep® manieringumą, kad užbaigtų sausumos apdailos lygmeniu, prie asortimento pridedančiu išskirtinių elementų ir naujausių technologijų.

SAUGI RAMYBĖ

Daugiau nei 70 standartinių prieinamų saugumo funkcijų suteikia „Cherokee“ vairuotojui drąsų valdymą. Naujajame „Jeep®“ vaire patogiai įdiegta daug saugių valdiklių. Prie stipraus pagrindo, pagaminto iš 65 proc. stipraus plieno, inžinieriai pridėjo visą spektrą aktyvių ir pasyvių funkcijų, kad važiuodami kiekvienoje mylioje jaustumėtės saugūs.
Pirmaujančias parinktis sudaro adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija, kuri naudoja radarą ir vaizdo jutiklius, kad padėtų išlaikyti nustatytą atstumą tarp jūsų ir kitos transporto priemonės, o pasinaudojus šia programa ji netgi gali automatiškai visiškai sustabdyti jūsų transporto priemonę. Naujoji lygiagretaus ir statmeno parkavimosi asistavimo programa naudoja ultragarso jutiklius, kad lengviau prisiparkuotumėte į laisvas vietas, o dėka juostos jutiklinio įspėjimo apie nukrypimą nuo juostos važiuojate saugiame kelyje.