ĮKVĖPTAS LENKTYNIŲ

Jeep® Grand Cherokee SRT®gali pasigirti lenktynių trasai pritaikytais pajėgumais ir aukščiausios klasės ypatybėmis, kurios šį automobilį paverčia visų laikų sportiškiausiu ir galingiausiu Jeep® Grand Cherokee. Netikite? Pažvelkime į skaičius. Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h per mažiau nei 5 sekundes ir maksimalus 257 km/h greitis – tai tik maža dalis to, ką gali Jeep® Grand Cherokee SRT®.

Spalvos GRAND CHEROKEE
SRT®

PAGRINDINĖS SRT® CHARAKTERISTIKOS

 • jeep-grand-cherokee-srt-hemi-engine 6.4L Hemi V8 variklis
  6.4L Hemi V8 variklis
  Pajuskite didžiulę 6.4L HEMI® V8 variklio galią su automatine aštuonių pavarų dėže. Naudokitės visiškai elektroniniu automatinio perjungimo režimu ar perjunginėkite pavaras prie vairo esančiomis svirtelėmis. Ekologinis režimas (Eco Mode) ir kuro taupymo technologija (Fuel Saver Technology) leis pasiekti išskirtinę galią ir efektyvumą.
 • jeep-grand-cherokee-srt-race-inspired-interior Lenktynių įkvėptas interjeras
  Lenktynių įkvėptas interjeras
  Jeep® Grand Cherokee SRT®su unikaliu optimalią aerodinamiką užtikrinančiu priekiniu velenėliu ir grotelėmis neabejotinai leis išsiskirti iš minios. Jeep® Grand Cherokee SRT® pasirengęs nustebinti nauju veržliu sportiniu stiliumi.
 • jeep-grand-cherokee-srt-exclusive-exterior-appearance SRT®-Išskirtinis eksterjeras
  SRT®-Išskirtinis eksterjeras
  Jeep® Grand Cherokee SRT® su unikaliu optimalią aerodinamiką užtikrinančiu priekiniu velenėliu ir grotelėmis neabejotinai leis išsiskirti iš minios. Jeep® Grand Cherokee SRT® pasirengęs nustebinti nauju veržliu sportiniu stiliumi.
 • jeep-grand-cherokee-srt-brembo-braking Brembo stabdžių sistema
  Brembo stabdžių sistema
  Efektyvi Brembo stabdžių sistema su keturių ratų stabdžių antiblokavimo sistema garantuoja saugumą ir kokybę. Masyvūs 15 colių rotoriai su šešių stūmoklių apkaba priekyje ir 13.8 colių rotoriai su keturių stūmoklių apkaba gale yra raudonai plakiruoti, išryškinant visą jų galią.

PARUOŠTAS TRASAI

Jeep® Grand Cherokee SRT®turi lenktynių trasai pritaikytą interjerą, kuris įrengtas naudojant stilingas ir kokybiškas aukščiausios klasės detales. Prie naujo ir unikalaus juodo odinio interjero bei išskirtinės pavarų perjungimo svirtelės priderintas vairas su plokščia apatine dalimi. Lenktynių įkvėptomis sėdynėmis, anglies pluošto inkrustacija bei 7 colių įstrižainės informaciniu ekranu su G jėgos grįžtamojo ryšio rodmenimis aprūpinta vairuotojo kabina suteikia nepamirštamą vairavimo patirtį.

PASIRUOŠT, DĖMESIO, MARŠ!

 • jeep-grand-cherokee-srt-performance-pages Automobilio veikimo informacija realiu metu
 • jeep-grand-cherokee-srt-carbon-fiber-inlay Anglies pluošto inkrustacija
 • jeep-grand-cherokee-srt-badging-on-seats SRT® ženklai ant sėdynių
 • jeep-grand-cherokee-srt-leather-wrapped-dashboard Oda dengtas prietaisų skydelis

VERŽLI IŠVAIZDA

Užtamsintas priekis ir visiškai naujas priekinis velenėlis suteikia Grand Cherokee SRT® išskirtinę išvaizdą. Grožėkitės vaizdais pro didžiulį CommandView® dvigubo stiklo panoraminį stoglangį. Šis plačiai atsidaro suteikdamas vairavimo po atviru dangumi pojūtį. Pažangūs priekiniai Grand Cherokee SRT®, biksenoniniai High-Intensity Discharge, posūkio ir nauji LED priešrūkiniai žibintai suteikia Grand Cherokee SRT® nepamirštamą išvaizdą.

INFORMACIJA REALIU LAIKU

Savo akimis stebėkite išskirtinį Jeep® Grand Cherokee SRT® veikimą.
Uconnect ™ 8.4 NAV sistemos dėka visada galėsite matyti automobilio veikimo duomenis ir G jėgos poveikį jam realiu laiku. Sužinokite, kaip technologijos naudojamos galiai.

G JĖGOS POVEIKIO GRĮŽTAMASIS RYŠYS

jeep-grand-cherokee-srt-g-force-feedback

Uconnect™ 8.4 NAV sistema realiu laiku fiksuoja bei parodo G jėgos poveikį automobiliui, o taip pat pateikia pageidaujamus veikimo parametrus pasirinktais intervalais.

PAGALBINIS REŽIMAS

jeep-grand-cherokee-srt-valet-mode

Įjungus pagalbinį režimą, HP ir variklio sukimo momentas sumažinami, o apsukos apribojamos iki 4,000 per minutę. Menčių jungiklis, vairavimo režimo funkcijos ir paleidimo kontrolė atjungiami, o elektroninė stabilumo sistema pradeda veikti visu pajėgumu.

DUOMENYS REALIU LAIKU

jeep-grand-cherokee-srt-data-in-real-time

Performance Pages Plus pateikia tokių automobilio veikimo parametrų kaip dinamiškas valdymas, stabdymas, variklio galia, variklio sukimo momentas ir įsibėgėjimas duomenis.

GALIA JŪSŲ RANKOSE

Naujasis Jeep® Grand Cherokee SRT® gali įveikti net ir pačius didžiausius iššūkius. Susikurkite unikalią vairavimo patirtį pagal savo asmeninius poreikius. Pajuskite 6.4L HEMI® V8 variklio galią, išbandykite paleidimo kontrolę ir patirkite tikrą vairavimo malonumą.

6.4L HEMI® V8 VARIKLIS

jeep-grand-cherokee-srt-hemi-engine

6.4L HEMI® V8 variklis suteikia 468 HP/344 KW galią, kurią išnaudoti leidžia efektyvi aštuonių pavarų dėžė. Perjunginėkite pavaras su prie vairo esančiomis svirtelėmis ar tiesiog pasinaudokite elektroniniu visiškai automatiniu pavarų režimu.

PALEIDIMO KONTROLĖ

jeep-grand-cherokee-srt-launch-control

Įspauskite stabdžio pedalą, ištiesinkite vairą, paspauskite mygtuką ir pasiruoškite pilnai galiai. Atleidus stabdį automobilis įsibėgės taip greitai, kaip tik įmanoma neviršijant maksimalaus sukimo momento ir su mažiausiu padangų apsisukimu.

SELEC-TRAC®

jeep-grand-cherokee-srt-select-trac

Selec-Trac® sistemos dėka maksimaliai padidinkite automobilio efektyvumą. Naudodamiesi paprasta vartotojo sąsaja galėsite kontroliuoti pakabą, sukimo momento paskirstymą, pavarų perjungimą, stabilumo kontrolę ir variklio veikimą.