NEBIJOKITE NUKRYPTI NUO NUSISTOVĖJUSIŲ STANDARTŲ

„All-New Jeep® Compass“ leis Jums nukrypti nuo nusistovėjusių standartų ir normų, kad galėtumėte apmąstyti savo kasdienybę kitaip nei įprastai. Leiskitės į kelionę, kur sutiksite keturis dizaino, naudotojų patirties, technologijos bei pajėgumų sričių vedlius,
kurie savo darbu ir mąstymo būdu pakeitė žmones bei jų kasdienybę, įkvėpdami naują požiūrį į aplinkinį pasaulį ir sąveiką su juo.

TOBULA ESTETIKA

Priekinės grotelės

jeep-compass-front-grille

Legendinės septynių lizdų grotelės – įspūdingiausias „Jeep®“ simbolis buvo perdarytas siekiant suteikti „All-New Jeep® Compass“ naujumo ir novatoriškumo.

Dienos šviesos žibintų angos

jeep-compass-shark-fin

Įspūdingiausias „All-New Jeep® Compass“ bruožas: DLO chromo liejinys, apgaubiantis galinį stiklą ir suteikiantis automobiliui prabangią ir rafinuotą išvaizdą, kurią subalansuoja agresyvi bei iš karto atpažįstama išorė.

Sparnų praplatinimai

jeep-compass-fender-flares

Tvirtesnis ir sportiškesnis profilis. Trapecijos formos ratų arkos ir ryškūs sparnų praplatinimai papildo eksterjerą, suteikdami automobiliui agresyvią ir energingą išvaizdą. Tokia skulptūrinė forma tikrai neliks nepastebėta.

RAFINUOTA SIELA

Dvigubo stiklo stoglangis

jeep-compass-dual-pane

Visiškai naujas „Jeep® Compass" yra aprūpintas naudingomis ir patogiomis vartotojui funkcijomis, tarkime, plačiu atidaromu dvigubo stiklo stoglangiu, kuris leis mėgautis gaiviu oru ir šiltais saulės spinduliais.

Oda aptrauktas vairas

jeep-compass-leather-steering-wheel

Precizika, meistriškumas ir aukštos kokybės medžiagos - oda aptrauktas „Jeep®" vairas integruotais audio ir saugumo sistemų valdikliais, valdymas balsu. Vairuodamas laikykite rankas ant vairo ir sutelkite dėmesį į kelią!

Patogios sėdynės

jeep-compass-interior-seating

Gražiai išlenktos sėdynės yra patogios, o kontrastingos siūlių spalvos suteikia interjerui išskirtinumo.